Громадська рада при Укравтодорі

Робоча група з питань контролю за ходом виконання ремонтно-будівельних робіт

Діяльність робочої групи:

 • Сприяння Укравтодору в забезпеченні транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг згідно сучасним вимогам за міцністю та рівністю і їх покращення відповідно до соціально-економічних потреб держави і суспільства.
 • Підготовка пропозицій та організація широкого громадського обговорення щодо змін та уточнень до Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування.
 • Участь у відпрацюванні напрямків подальшої співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, активізації розробки нових та уточнення розроблених інвестиційних проектів, підготовка пропозицій щодо більш широкого запровадження державно-приватного партнерства та концесій у дорожньому будівництві.
 • Сприяння Укравтодору у створенні належних систем забезпечення безпеки водіїв на дорогах загального користування (оновлення розмітки, належного стану дорожніх знаків, ліквідація місць концентрації ДТП, тощо), дотримання міжремонтних термінів, забезпечення транспортного сполучення дорогами загального користування у зимовий період.
 • Підготовка пропозицій Укравтодору щодо створення відкритого галузевого інформаційного ресурсу стосовно наявності та географічної розміщення:

– кар’єрів, складів, баз із запасами матеріальних ресурсів, заводів із виробництва будівельних матеріалів,

– дорожньої, іншої допоміжної техніки, діючих автобаз, майстерень,

 • Підготовка пропозицій щодо створення в галузі моніторингу цін на дорожні матеріали та обсягів їх виробництва як вітчизняних, так і стосовно можливостей імпорту.
 • Сприяння створенню у галузі систем аналізу потреби/надлишку дорожніх матеріалів, підготовки логістичних схем їх постачання відповідно до виробничих планів, створення інтерактивної карти з відкритим доступом для підрядних організацій та державного замовника, аналізу завантаження/простою виробничих потужностей, їх руху, можливостей постачання запасних частин, ремонтних робіт, цінової політики.

Склад робочої групи:

 1. Костюченко Леонід Михайлович – Президент Всеукраїнського громадського об’єднання «Український транспортний союз»
 2. Вакуленко Володимир Михайлович – Голова профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України
 3. Сухоносов Олександр Володимирович – Голова Профспілкової організації Укравтодору
 4. Лазаренко Юрій Вікторович – Представник Громадської організації «Україна – Європа – Світ»
 5. Фалюш Валерій Борисович – Представник Дніпропетровської обласної громадської організації «Комітет по боротьбі з корупцією і порушенням прав громадян»
 6. Джиганський Микола Христофорович – Голова правління Херсонської обласної благодійної організації сприяння безпеки дорожнього руху
 7. Глущенко Михайло Миколайович – Радник керівника ГФ «Вінницька обласна народна самооборона»
Источник: strosymi.ru .