Громадська рада при Укравтодорі

Робоча група з питань фінансування дорожньої галузі

Діяльність робочої групи: 

 • Сприяння створенню у галузі прозорої системи контролю, обліку та аналітичного супроводження проведених процедур закупівель на дорожні роботи на всіх бюджетних рівнях, порядку та стану укладання договорів з підрядними організаціями.
 • Підготовка пропозицій щодо раціонального використання бюджетних та залучених коштів, у тому числі міжнародних фінансових організацій: викорінення усіляких можливих корупційних схем, шляхом проведення тендерів на Prozorro, діяльності незалежної Моніторингової групи у сфері закупівель, функціонування CoST (міжнародної ініціативи прозорості у будівництві) в Україні, тощо.
 • Підготовка пропозицій щодо забезпечення дієвості системи попереднього аналізу готовності та наявності проектно-кошторисної документації, обґрунтування переліків ремонтних робіт, постачання матеріалів та їх вартості.
 • Сприяння створенню системи супроводження відповідності помісячних планів фінансування в розрізі областей та об’єктів ремонтних робіт фактичним витратам.
 • Підготовка пропозицій щодо оперативного реагування стосовно перерозподілу фінансових та матеріальних ресурсів між областями та об’єктами у разі надлишку/нестачі коштів, проблемних об’єктів, реальних обсягів робіт, не виконання взятих зобов’язань, тощо.
 • Аналіз та формування пропозицій щодо законодавчих актів:

– по розподілу надлишку митних надходжень з розширенням переліку областей залучених до цього експерименту,

– конкретного визначення напрямків використання коштів місцевих бюджетів розвитку, особливо коштів від 5% з роздрібної торгівлі під акцизних товарів з метою конкретизації напрямків їх використання в частині нафтопродуктів та автомобілів виключно на дороги без різниці чи на державні, чи на місцеві, але на дороги в залежності від пріоритетності питань в регіонах.

Склад робочої групи:

 1. Фалюш Валерій Борисович – Представник Дніпропетровської обласної громадської організації «Комітет по боротьбі з корупцією і порушенням прав громадян»
 2. Гетьманцев Данило Олександрович – Президент Асоціації податкових радників
 3. Іщук Микола Іванович – Представник організації роботодавців м. Луцька
 4. Климпуш Орест Дмитрович – Голова Федерації роботодавців транспорту України
 5. Черкас Іван Петрович – Член профспілкового комітету Первинної профспілкової організації Дочірнього підприємства «Вінницький облавтодор» ПАТ «ДАК» Автомобільні дороги України»
 6. Лазаренко Юрій Вікторович – Представник Громадської організації «Україна – Європа – Світ»
 7. Климпуш Мирослав Дмитрович – Радник з питань співпраці з органами державної влади Автомобільної федерації України